Červenec 2013

S02E02 Tricks and Treats | Still

31. července 2013 v 16:09 | Dee |  Still fotky 2.serie
TRICK AND TREARS | STILLS02E01 Welcome to Briarcliff | Still

31. července 2013 v 15:39 | Dee |  Still fotky 2.serie
WELCOME TO BRIARCLIFF | STILLAmerican horror story: s01e02 Home Invasion

31. července 2013 v 13:49 | Dee
HOME INVASION
Premiera: 12.10.2011
Napsal: Ryan Murphy & Brian Falchuk
Režie: Alfonso Gomez-Rejon

Epizody:
Předchozí:Další:
"Pilot""Murder house"Denis O´Hare se vrací v AHS:Coven

30. července 2013 v 16:19 | Dee |  News
Denis O´Hare se vrací v AHS:Coven
Výkonný producent Ryan Murphy oznámil prostřednictvím Twitteru, že Denis O´Hare, který se dříve objevil v první serii jako Larry, bude součástí třetí čarodějnické serie s názvem Coven. V současné době není jasné, jaká jeho role bude..


American Horror Story | Episode | 1. serie

30. července 2013 v 15:49 | Dee
s01e02
Manželství Bena a Vivien Harmon kvůli Benově nevěře krachuje. Ve snaze manželství zachrínit se přestěhují z Bostonu do Los Angeles. Do krásného, nově rekonstuovaného domu s tajemnou minulostí. Seznámí se se sousedkou Constance ,její postiženou dcerou Addy a příjmou Moiru jako služebnou. Vivien je svedena mužem v latexovém obleku o kterém si myslí, že je Ben a otěhotní s ním..

s01e02
Ve flashbacku vidíme vraždu dvou mladších dívek, které byli zabražděny psychopatem, který nesnáší oblek nemocničn sestry. Bena kontaktuje jeho ex-milenka Hayden, a oznámí mu, že je těhotná a , že ho chce jako podporu u potratu. Ben souhlasí a ojede. Mezi tím jsou Vivien a Violet v ohrožení. Do domu se jim vloupají tři lidé , kteří se pokusí o remake vraždy, která se stala v roce 1968. Nakonec se jim podaří za pomocí duchů v domě zneškodnit psychopaty..s01e03
Harmonovi mají problémy a nemůžou se domu jen tak zbavit. Ve flashbacku se dozvím, že Constance zabila svého muže a Moiru, kvůli poměru, který Hugo a Moira měli. Vivien se zůčastní prohlídky LA , kde patří mezi zastávky i jejich dům. Dozví se o chirurgovi, který prováděl v domě nelegální potraty a sama málem potratí. Dům navštíví duch Nory( zamřelé manželky onoho chirurga). Za benem se staví Hayden ,kterou však Larry ubije lopatou. Při kopaní hrobu Larry narazí na tělo, na které se se semutkem v očích dívá Moira(je to její tělo). Na hrobu Hayden postaví Ben altánek.


s01e04
Harmonovi, si ve snaze prodat dům najmou dekoratéra. Avšak nevědí , že jsou to duchové z domu Patrick a Chad. Larry napadne Bena a vydírá ho, že pokud mu nedá peníze vše o Hayden řekne Vivien. Vivien, z telefoních účtů zjistí, že Ben byl v kontaktu s Hayden. Ben ji znovu slíbí, že už ji nekontaktuje.Addy je sražena autem, při Halloweenském obcházení domů. Constance se ji snaží odtáhnout na trávník domu Harmonů,ale už je pozdě. Violet je sama doma ,když ji napadne Larry a chce peníze. Harmonovi se vrací domů a Violet je pryč, u domu klepe mrtvá Hayden.,


s01e05
Ben nechápe, že Hayden je duch. Tate je s Violet na rande, jsou vyrušeni skupinou mrtvolně vypadajících studentů, kteří chtějí po Tatovi vysvětlené.Viven si připravuje koupel, je vyrušena Hayden. Ben hledá Hayden a najde ji ve sklepě. Je napaden Larrym a svázán. Benovi pomůže Nora , která ho přiměje jít ochránit dítě. Hayden napadne Vivien, obje jsou šokované tím ,že jsou těhotné. Na konci Ben balí kifry..


s01e06
Volet zjisti , že Tate byl hlavní podezřelý v případu masakru Westfield high. Ben má nového pacienta Dereka , který má strach z prasečího muže. Constance se zdají samé divné sny o dítěti. Constance ji nosí samé doproty v podobě vnitřností. Violet dostane od své spolužačk prášky na spaní a předávkuje se jimi. Tate ji zachrání a vyzná ji lásku..


s01e07
Violet tráví čas s Tatem. Ukazuje jí jak odehnat zlé duchy, které nechce vidět,. Vivien zjistí, že čeká dojčata. Znovu se zůčastní pohlídky města, jehož součástí je i Murder House. O dům se uchází muž, který Mouře slíbí bazén. To by vedlo k odhalení jejich ostatků a svobodě. Kupec je později zabit Moirou Constance a Larrym.


s01e08
Dozvídáme se ,že Rubber man je Tate, který se snaží za každou cenu obstarat Noře dítě. Hayden a Nora se snaží udělat z Vivien blázna ,aby jí mohly vzít její dvojčata. Vivien se rozhodně odjet a vezme sebou Violet. V autě ji však zastaví duchové násilníků. Vivien vše říká Benovi, ten ji však nevěří a myslí si ,že psychycky není v pořádku. Tate znovu napadne Vivien a ta ze strachu omylem postřelí Bena. Ten pošle Vivien do psychyatrické léčebny..


s01e09
Constance se dovídá, že Tate je otcem jednoho z Vivieniných dětí. Vivien je dále v léčebně, kde je navštívena Benem, sdělí ji, že je znechucen, protože si myslí, že ho Viv podváděla. Constance se hádá s Travisem, kterého poté Hayden zabije. Ben se sejde s Lukem a podezírá ho , že on je otcem druhéo dítěte. Ten je však neplodný. Ben najde latexový oblek a žádá Moiru ,aby mu řekla pravdu. Ta mu pogratuluje a zjeví se mu ve své "starší" podobě.


s01e10
Ben navštívil Vivien v léčebně a omlouvá se jí. Také ji říká, že muž v latexovém obleku je otcem druhého dítěte. Doma je Ben napaden Rubber Manem, je jím omámen, ale krátce předtím mu strhne masku a zjistí, že je to Tate. Tate se snaží přesvědšit Violet k sebevraždě, tak se mu snaží utéct, ale nemůže se dostat z domu. Tate ji ukáže tělo a Violet zjistí, že už mrtvá dávno je.


s01e11
Ben vyzvedává Vivien z léčebny a chce odletět na Floridu. Doktor jim však let zatrhne a oznamuje jim, že jedno dítě, je plně vyzrálé, ikdyž má pouze 6 měsíců a ,že zabíjí dítě druhé. Ben se snaží sbalit věci v domě a naléhá na Violet aby odjela taky. Ta však nemůže, protože je mrtvá a to Ben nechápe. Vivien začne rodit, u porodu asistuje Charles Montgomary a sestry zabité v 60. letech. Violet se dozví , že Tate znásilnil její matku. Při porodu se první dítě narodí mrtvé. To si ochotně bere Nora. Druhé dítě si bere Constance s Moirou. O to dítě však má zájem Hayden. Vivien podlehne krvácení při porodu..


s01e12
Ben se vrací do domu a je rozhodnutý spáchat sebevraždu. Zjeví se mu Vivien a přesvědší ho aby vzal dítě a odjel někam daleko. Ben ji poslechne, ale na schodech je napaden Hayden, která ho s pomocí ostatních duchů objesí na lustru a dítě si vezme. To jí však vezme Constance. Harmonovi jsou nyní zase všichni spolu a rozhodnou se , že dům je nebezpečný pro všechny další rodiny co se rozhodnou přistěhovat. Proto se s některými dalšími duchy rozhodnou, všechny takové rodiny od domu odradit..

EPIZODY

30. července 2013 v 15:37 | Dee
EPIZODY


- krátce o epizodách 1.serie, odkazy na still fotky,download,online a konkrétně k epizodám

- krátce o epizodách 2.serie, odkazy na still fotky,download,online a konkrétně k epizodám

- krátce o epizodách 3.serie, odkazy na still fotky,download,online a konkrétně k epizodám


ONLINE

30. července 2013 v 15:29 | Dee
ONLINE


- 1. serie online ke shlédnutí

- 2. serie online ke shlédnutí

- 3. serie online ke shlédnutí

DOWNLOAD

30. července 2013 v 15:29 | Dee
DOWNLOAD


- ke stažení 1.serie

- ke stažení 2.serie

- ke stažení 3.serie


AFTERBIRTH s01e12 Online

30. července 2013 v 15:09 | Dee |  Online 1serie

AFTERBIRTH s01e12
Online
English: tv-series.me
CZ dabing: ---

BIRTH s01e11 Online

30. července 2013 v 15:09 | Dee |  Online 1serie

BIRTH s01e11
Online
English: tv-series.me
CZ dabing: ---
Flag Counter