American Horror Story: s01e01 Pilot

18. července 2013 v 10:49 | Dee
PILOT
Premiera: 05.10.2011
Napsal : Ryan Murphy a Brad Falchuk
Režie: Ryan Murphy

Epizody:
Předchozí:Další:
---" Home Invasion "

Postavy:
Herec/čka:Postava:
Frances ConroyMoira O'Hara
Alexandra BreckenridgeMoira O'Hara - mladší
Christine EstabrookMarcy
Jamie BrewerAdelaide
Shelby YoungLeah
Andy UmbergerDr.Day
Bianca LawsonAbby
Christian SerratosBecca
Melanie CruzUčitel
Katelyn ReedAdelaide - mladší
Riley SchmidtRubber man
Bodhi SchulzTroy
Kai SchulzBryan
Ben WoolfInfantata


Děj:
1978- Dvojčata chtějí demolovat dům baseballovými pálkami, před dome se setkají Addy , která je varuje před smrtí, která je čeká v domě. Varování neberou vážně. Vstoupí do domu, ve sklepě najdou řadu sklenic se vzorky lidských i zvířecích pozůstatků. Bryan se rozhodne jít nahoru, ale na schodech zjistí, že jeho bratr Troy je pryč. Jde dolů najít Troye avšak najde ho lapat po dechu. Zabil je Infantata.

2010
Vivien Harmon je na vyšetření u svého gynekologa. Odmítá hormonální léčbu, která ji byla doporučena po spontálním potratu. Když se vrací domů slyší z poschodí divné zvuky. Věří, že se jedná o zloděje a volá 911. Bere nůž a jde pomalu nahoru. Nahoře objeví svého manžela Bena, který má poměr se svou mladší studentkou Hayden.

2011
Rodina Harmon (Ben,Vivien,Violet a pes Hallie) jedou do Los Angeles. Chtějí se stěhovat, ve snaze zachránit manželství. Přijedou ke stejnému domu, jenž je uveden v roce 1978. Realitní makléřka Marcy jim řekne , že předchozí majtelé domu , kteří dům zrekonstuovali zemřeli v suterénu. Dům nakonec koupí.
Harmonovi se nastěhují, je zřejmé že problémy Vivien a Bena přetrvávají. Violet se stala terčem šikany trojice starších holek. Navštíví je dotěrní sousedé Addy a její matka Constance.
Ben pracuje doma jako psychyatr a setkává se s Tatem Langdonem. Mladým mužem s živými sny o zabíjení spolužáků. Ben začne být náměsíčný a slyší hlasy.
Když Vivien věší prádlo je oslovena Moirou. Vidí ji jako starší ženu v tradiční uniformě. Zdá se být důvěřivá, díky své znalosti o domě. Vypráví, že byla hospodině předchozích majtelů a , že to ona našla jejich těla. Ben se sní setkává v kuchyni a vidí ji jako sexy svůdnou mladou ženu v mnohem lákavějším oblečení. Moiru příjmou jako svou hospodyni.
Při dalším sezení Tate, Ben vyjadřuje své obavy ohledně něj. Ale je přesvědšen , že se Tate může léčit. Tate se seznámil s Vivien. Ben zuří, když uvidí Tate ve Violetině pokoji.
Když Ben později kouká z okna slyší křičícího muže. " Vaše rodina je v nebezpečí!". Podívá se z okna a vidí popáleného muže. Když se za ním rozběhne, muž uteče.
Vivien se vrátí z nákupu a než jej stihne vyložit uslyší divný zvuk. Dveře od skříněk se všěechny z ničeho nic otevřely. Slyší Addy chichotající se z jiné místnosti. Vivien Addy žádá , aby přestala chodit do domu. Chytne Addy za tvář , aby se ujistila, že ji věnuje pozornost. Když Addy odchází, Constance hrozí Vivien, že pokud se ještě jednou dotkne její dcery tak ji ublíží.
Ben se snaží nahlásit Tate,protože myslí, že je pro okolí nebezpečný. Do pokeje vejde Moira a snaží se Bena svést. To uvidí Violet a je znechucena, protože stejně jako ostatní vidí Moiru jako starší ženu.
Violet opět dostane od Leah ve škole. Tate se rozhodne , že ji vyděsí. Violet nalaká Leah do sklepa svého domu a slíbí ji drogy. Tate tam čeká a spolu s Infantata napadne Leah. Ta uteče pryč, s hlubokou ránou na tváři.Violet je na Tate naštvaná, že to přehnal.
Při rekonstrukci místnosti se Ben snaží svést Vivien. Ona však nechce. Nakonec podlehne. Později v noci se Vivien chystá spát a do místnosti vejde muž oblečený v gumovém fetiš obleku, který našla v podkroví. Mysl, že je to Ben a má s ním sex. Ben však je náměsíčný a mezitím je celou dobu dole.
Ben je při ranním běhu sledován spáleným mužem Larrym Harveyem. Předchozím majtelem domu.Ben hrozí ,že Larrymu ublíží, pokud nenechá ho i jeho rodinu napokoji.
Později dům navštíví Constance, prochází Vivieninu šperkovnici a Moira se ji snaží zastavit. Constance reaguje tím,že řekne" Nenuť mě , zabít tě znovu."
Vivien se vrací domů a oznamuje Benovi, že je těhotná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter