Oliver Thredson

15. července 2013 v 4:06 | Dee
Herec: Zachary Quinto
První výskyt: "Tricks and Treats"
Poslední výskyt: "Madness end"
Příčina úmrtí: Zastřelen Lanou Winters
Povolání: Psychiatr
Vztahy: Kit Walker (pacient)
Lana Winters (pacient / Oběť)
Wendy Peyser (Oběť)
Příbuzní:Johnny Morgan (Syn)

Je mladý psychyatr. Byl povolán soudem aby posoudil v Biarcliffu způsobilost stanout před soudem Kita Walkera. Thredson byl od mala opuštěný. Jeho matka ho ve velmi mladém věku poslala do sirotčince. Byl chytřejší než ostatní děti. Navštěvoval zdravotní školu. Mezi mrtvolami identifikoval třiatřicetiletou ženu jako svou ztracenou matku, pokoušel se ji objímat. Měl velkou touhu po mateřské přítomnosti, vyhledával proto dotek žen, které by nahradily ztracenou matku.
Začal unášet ženy o kterých si myslel, že mají správnou silnou kůži, která mu dá pocit matčiny přítomnosti. Z každé ženy stahoval kůži. Kůži poté používal na potahy nábytku,nebo na výtvor jeho masky "Bloody face". Pro večejnost se zdýl být klidný a přátelský lékař, který dobře naslouchal svým pacientům.
Odsuzoval barbarské způsoby léčby v Briarcliffu. Soucítil s pacienty a snažil se vylepšít podmínky pro pacienty. Díval se na pacienty nejen jako na šílené zločince. Jeho druhá, krutá stránka "Bloody Face" je pomatený , sadistický vrah.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Flag Counter