Listopad 2013

Aktualizace 30.11.2013

30. listopadu 2013 v 11:09 | Dee |  Gallery update
Aktualizace 30.11.2013
To by nebylo aby se tu neobjevila další aktualizace. Objevily se totiž scany z EW pro tento měsíc! :) Naprosto úžasné scany, musím říct. A abych nedoplňovala pouze jednu věc přidala jsem starší fotky z akcí. Na akcích se většinou objevuje Lily Rabe, Zachary Quinto a taky Sarah Paulson na jedné z akcí se dokonce objevila i představitelka Pepr a taky samozřejmě nesmí chybšt Evan Peters, Ryan Murphy a Dylan.. :))


Fan art | Murder house | 03

28. listopadu 2013 v 18:39 | Dee |  Fan art 1 serie
Fan arty Violet a Tate. První a druhý je opravdu krásný!

image host image host
image host

Fiona Goode X Myrtle Snow

24. listopadu 2013 v 12:49 | Dee
Fiona Goode X Myrtle Snow

1. kolo Ankety o Nejoblíbenější postavu AHS - ženy!

V prvním duelu se nám utkají seriálové rivalky Fiona Goode a Myrtle Snow. Myslím, že tohle bude zajímavý duel, protože každá tato postava má něco do sebe, .. :)


Harmonogram a průběh soutěže můžete sledovat ZDE!

Anketa: Nejoblíbenější žena Coven

24. listopadu 2013 v 12:49 | Dee
Anketa: Nejoblíbenější žena Coven

Po vzoru mého Affiliates Dee, jsme se rozhodla udělat anketu o nejoblíbenější ženu ve třetí serii AHS Coven. Ještě nevím přesně jak dlouho to bude probíhat, asi podle toho jak moc budete hlasovat,ale jeden duel bude trvat 2týdny až měsíc, ještě se rozmyslím. V první kole bude 6 duelů. Vítězící každého duelu postupují do druhého kola, ve kterém budou duely 3. Vítězové 2.kola postupují do 3.kola finálového..HARMONOGRAM SOUTĚŽE:
1.kolo
Fiona Goode X Myrtle Snow - od 24.11.2013 - do 13.12.2013
Madison Montgomery X Zoe Benson - od 13.12.2013 - do 3.1.2014
Marie Laveau X Delphine LaLaurie - od 3.1.2014 - do 17.1.2014
Nan X Queenie - od 17.1.2014 - do 7.2.2014
Cordelie Foxx X Misty Day - od 7.2.2014 - do ?????
Kaylee X Joan Ramsey - od ????? - do ?????

Aktualizace 23.11.2013

23. listopadu 2013 v 12:09 | Dee |  Gallery update
Aktualizace 23.11.2013
Dneska jsme našla spoustu zajímavých věcí, které jsme vám samozřejmě dodala do gallerie. Mimo to jsme doplnila scany do Gallery a taky spoustu zajímavých věcí..
Začnu novinkami - objevil se cover a scan jednné stránky z letošního listopadového vydání EW, mimo to i scan z říjnového vydání TV Guide, také jsme našla několik nových promo fotek, mezi nimi třeba fotky Denise O´hare (Spalding) jehož fotky pro zatím přístupné nebyli a také jsem doplnila Promo fotky z teaserů pro Coven.Jako další scany byly přidány scany z roku 2011 a 2012. Patří mezi ně převážně EW, ale taky jsem našla pár scanů z méně známých magazínu.


A když už jsme byla u toho doplňování fotek rozhodla jsem se doplnit Photoshooty a také promo fotky a headshoty ke druhé serii Asylum.

* Promo set 3 (12x)
* Headshots (11x)

Jessica Lange proč je 4 serie její poslední?

22. listopadu 2013 v 21:59 | Dee |  Interviews
Jessica Lange proč je 4 serie její poslední?

Jessica Lange potvrdila, že čtvrtá serie plánovaná na další rok, bude její poslední. "Skončí to, často během roku se k tomu odhodlávám.", přiznává Jessica Lange, "Je to jako hrát v divadle a utíkat mezi zkouškami. Jedná se o šesti měsíční závazek na každý rok. Budou to už čtyři roky po sobě. Myslím,že chci mít více času pro sebe. Jakmile bude po všem a já budu mít celý rok nic nedělání před sebou,kdo ví? Nemusí to být nejlepší rozhodnutí, ale myslím, že čtyři roky byly dostatečné množství času."

Tohle prozradila Jessica v rozhovoru pro EW.

Docela mě děsí představa, že by Jess měla končit. Snad si to ještě rozmyslí. :)

Layout #4

22. listopadu 2013 v 21:00 | Dee |  Past Layouts
Layout #4
Vzhledem k tomu, že nejsme zrovna fanoušek modré a hlavně odstínu, který byl na předchozím layoutu musela jsme to změnit. Už jsme se na to prostě nemohla dívat. Bylo to už na mě moc. :D A proto jsem se rozhodla možná pro horší a jednoduší,ale barevně lepší layout. :) Snad se vám aspoň trošku líbí. :)


SOUČANÝ LAYOUT

BÝVALÝ LAYOUT

V zákulísí American Horror Story - Jako mávnutím proutku!

22. listopadu 2013 v 20:40 | Dee |  Interviews
V zákulísí American Horror Story - Jako mávnutím proutku!

Podívejte se na fotku a řekněte, jaký další důkaz potřebujete, aby jste potvrdili, že přední dámy ze seriálu American Horror Story: Coven - Jessica Lange, Kathy Bates a Angela Bassett mají zpropadený smysl pro humor?

Vezměme třeba Bassett, je voodoo královna Marie Laveau: Pokud nemá sex s Minotaurem, Laveau se valí na trůnu z kostí v zadní místnosti svého kadeřnictví a hlásá věci jako "Zapletla se se špatnou čarodějkou."
Místo toho Bates jako madam LaLaurie je zákeřná jako dravec. "Miluju, chození do práce," přiznává. " Každá scéna je pro mě něčím vzrušujícím, je to součást zábavy, čtu každý nový scénáč .. Nikdy nevím co příjde" Jessica Lange dodává, " Bylo by skvělé mít možnost hrát něco více humorného - někoho tak duchaplného jako je Fiona. "
Tento týden Entertainment Weekly nás zevede do zákulisí největšího hitu sezony American Horror Story ,kde uvidíme některé docela pohádkové až podivné scény.

Ať už sledujete AHS od začátku nebo teprve začínáte určitě hypnotizujete hodinky, když má příjít na FX něco tak velkého jako je show AHS. Velkou část tohoto zlákání zavinil Ryan Murphy. Jak se mu ocitli lidé jako Jessica Lange, Angela Bassett a Kathy Bates na palubě? "Řekl jsme jen: Miluju tě a chci napsan něco co bude jednou z nejzábavnější věcí vaší kariery a budete milovat to co děláte. Prosím vás, můžete se jen podepsat na tečkovanou čáru?" Říká Murphy.

V EW už máme exkluzivní rozhovor s letošní All-Star trio Lange, Bates a Bassett také s dalšími herci AHS Sarah Paulson, Frances Conroy, Denis O´Hare a o dalších hercích, kteří byli touto děsivou serii sveděni dohromady. Murphy odhalí jeho vysněný seznam herců do čtvrté serie AHS, dá nám pár informací pro 4. serii a provede nás hlubokým ponorem do zbytku letošní sezony Coven.

Vzhledem k tomu, že jsme nemocná a je týdení pauza tak jsme si našla čas na nějaké překlady. Myslím,že je škoda, že EW nevychází i v Česku. AHS se tam objevuje docela často. Pokusím se někde najít scany. :)

Aktualizace 21.11.2013 | Evan Peters Photoshoots

21. listopadu 2013 v 14:49 | Dee |  Gallery update
Aktualizace 21.11.2013 | Evan Peters Photoshoot
Tento týden jsem nemocná a proto jsme se rozhodla trochu pohnout s blogem a dodělat věci,které bych tu chtěla a prozatím nejsou. Začala jsme s photoshootama herců a to konkrétně u Evana Peterse. Celkem jsme přidala 9 photoshootů, nejsou v moc dobré kvalitě, ale nic lepšího jsem bohužel nesehnala.

image host image host image host image host

* Derek Reed (5x)

image host image host image host image host


image host


Webshare

21. listopadu 2013 v 10:30 | Dee
Webshare

Vzhledem k tomu, že na Webshare nejde přidat hromadný link s videi od jednoho uživatele tak jsem se rozhodla přidat to do článku. Aby jste měli přehled a taky rychle našly videa,která pro vás updatuju na tento server.

CZ DABING

1. SÉRIE
2. SÉRIE
3. SÉRIE

ORIGINAL

1. SÉRIE
2. SÉRIE
3. SÉRIE

Flag Counter