Prosinec 2013

Layout #6

29. prosince 2013 v 0:49 | Dee |  Past Layouts
Layout #6

Předchozí layout tu moc dlouho nevydržel. Je to proto, že mě prostě moc brzo omrzel a už asi druhý den po nastavení jsme si říkala "Proboha,proč?!".. No a dneska jsem se rozhodla zkusit photoshop, protože do teď jsem dělala layouty pouze v photofiltre studio. Takže tohle byla má premiera a protože v PS toho nezvládám zatím moc, pracovala jsem s oběma programy. Výsledek se mi hodně líbí, protože je světlý a má krásné barvy. Žádné tmavé a ponuré.. :) Tak snad se mi bude líbit déle než dva dny a snad se také líbí vám! :)


Současný layout


Předchozí layout

Myslím, že je to od předchozích tmavých barev změna a snad změna k lepšímu. :) Je možné, že na layoutu ještě něco dodělám, ale prozatím to tak nechám.. :)

SAG Nominations 2014

26. prosince 2013 v 17:20 | Dee |  News
SAG Nominations 2014

Byli uveřejněny nominace na cenu SAG 2014 (Screen Actors Guild Awards). Udílení cen proběhne 8.ledna 2014. Nominována za American Horror Story byla Jessica Lange. A mimo to byla nominována i Angela Bassett, představitelka voodoo královny Marie Laveau za tv film Betty & Coretta. Zatím není jisté, zda se udílení cen zúžastní, v roce 2012 Jessica Lange tuto cenu již získala v roce 2012 tak snad se jí poštěstí i teď. :)


OUTSTANDING PERFORMANCE BY A FEMALE ACTOR IN A DRAMA SERIES
(Skvělý výkon herečky v seriálu (drama))
Claire Danes - "Homeland"
Anna Gunn - "Breaking Bad"
Jessica Lange - "American Horror Story: Coven"
Maggie Smith - "Downton Abbey"
Kerry Washington - "Scandal"

OUTSTANDING PERFORMANCE BY A FEMALE ACTOR IN A TELEVISION MOVIE OR MINISERIES
(Skvělý výkon herečky v televizním filmu nebo miniserii)

Angela Bassett - "Betty & Coretta"
Helena Bonham Carter - "Burton and Taylor"
Holly Hunter - "Top of the Lake"
Helen Mirren - "Phil Spector"
Elisabeth Moss - "Top of the Lake"

About final episode - Seven Wonders

26. prosince 2013 v 15:39 | Dee |  News
About final episode - Seven Wonders

Tato serie se pohybovala v mezích smrti a vzkříšení : strach ze smrti, schopnost vstát z mrtvých. Co pro vás znamená smrt v konečném dopadu ? No myslím si ,že je to zábavná show. Vždycky je to zábava. Vždy když jsem mluvil s herci, kteří se chystali na jejich scénu spojenou se smrtí "Ničeho se neboj. Smrt pro tebe znamená mýt nejlepší roli v této části show". Poslední série, no samozřejmě tam nebylo tolik nadpřirozených prvků.Ve skutečnosti, dva ze sedmi divů/ Seven Wonders [pravomocí, které Nejvyšší měly být schopny prokázat], což je název našeho finále,které přijde v lednu, je o životě věčném a vzkříšení. Dává to smysl je to něco s čím se dá dále hrát. A aby jsme byli upřímní v show jako je tato s množstvím úžasných herců - se musí počítat s tím že když umře postava ,která je moc oblíbená, tak ji autoři opět přivedou k životu. My jsme to tak jednou udělali. A na tom to opravdu záleží.

Ve finále, které jak se zdá je opravdový masakr, když jsi mrtvý, tak si opravdu mrtvý. A lidí kteří mají tu schopnost tě přivést zpátky jsou už dávno pryč.

Veselé Vánoce.. :)

24. prosince 2013 v 15:49 | Dee
Veselé Vánoce.. :)

V tomto kratičkém Vánočním článku bych vám chtěla popřát krásné a hlavně veselé a šťastné Vánoce,. Ikdyž jsou letos bez sněhu, doufám, že všichni dostanou to po čem touží a co si přejí. Užíjte si svátky a prázdniny, mějte se rádi a buďte šťastní a hodní. :P :)


Vyhodnocení dotazníku..

23. prosince 2013 v 18:09 | Dee |  About blog
Vyhodnocení dotazníku..

Vzhledem k návštěvnosti blogu mě počet vyplnění dotazníku dost zklamal. Odpovědělo pouze 17 lidí, ale asi to bude muset stačit. Otázek bylo 9 a dotazník byl anonymní.

Otázky: '
1) Jak často blog navštěvuješ?
Každý den:5
Jednou za 2-3 dny6
Jednou za týden4
Jednou za měsíc0
Méně2

-> K tomuto asi nemám co říct, jsem ráda, že sem chodíte a snad budete chodit i nadále. :)

2) Jsi spokojen s obsahem a aktivitou blogu?
Ano16
Ne1

Jsme tu poprvé.

-> No docela mě pobavil ten jeden človíček co dal ne a je tu poprvé, myslím, že pokud je tu někdo poprvé nemá co vyplnovat, ale fajn.. Jinak jsem ráda, že jste spokojeni. :)

3) Názor na layout/design blogu?
Líbí se mi17
Nelíbí se mi0

-> Vzhledem k tomu, že layouty dělám sama tak nemůžu být nic jiného než velice potěšená. :) Děkuji

4) Jsi spokojený/á s přehledností na blogu?
Ano16
Ne1

-> Tak k tomuto vážně nevím, protože 15 lidem se zdá blog přehledný a jednomu ne. Bylo by fajn kdyby se človíček ozval a napsal co se mu nezdá. :) K dispozici je mail nebo anonymní ask.fm (vše v menu)


Aktualizace 23.12.2013 | Taissa Farmiga | Events

23. prosince 2013 v 9:19 | Dee |  News
Aktualizace 23.12.2013 | Taissa Farmiga

Tato aktualizace se týká Taissy Farmiga a to akcí kterých se v zůžastnila v roce 2011-2013, dokonce jsem pro vás vyštrachala i fotku z roku 2004, kde je Taissa opravdu malinká. :) Nahrávala jsme to už včera a asi jsem trochu zmagořila ,ale jen za včerejšek jsem nahrála 1134 fotek do galerie. :DPrima Cool - Teasery pro American Horror Story

22. prosince 2013 v 23:39 | Dee |  Zajímavosti
Prima Cool - Teasery pro American Horror Story

Populární americký hororový seriál American Horror Story se objeví i na českých obrazovkách. Vysílací práva zakoupila FTV Prima, od neděle 9. června ho nasadí do vysílání Primy Cool. Seriál tvoří minisérie se samostatným příběhem a rozdílnými postavami. První řada American Horror Story: Murder House se odehrává v současnosti a sleduje příběh rodiny, která se nastěhuje do obnoveného sídla v Los Angeles. Jenže krátce nato zjistí, že v domě zároveň s nimi žijí i jeho někdejší obyvatelé.


Druhá řada s názvem American Horror Story: Asylum sleduje osudy pacientů, lékařů a jeptišek v sanatoriu pro léčbu duševně nemocných zločinců. Seriál měl na americkém trh premiéru v roce 2011, druhá řada se na obrazovce kabelové televize FX objevila v říjnu 2012. Na letošní podzim stanice ohlásila uvedení třetí řady. Prima Cool podpoří nasazení seriálu vlastními teasery, které natáčela v opuštěném bývalém vojenském prostoru ve středočeských Milovicích.

"Sestřička v opuštěné léčebně pro duševně choré se šroubovákem místo teploměru. Muž s lopatou, který do temného lesa nepřijel houbařit. A služka v na první pohled prázdném domě, která se nebojí sehnout pro pírko…," popisuje motivy promo spotů vedoucí PR oddělení a mluvčí FTV Primy David Vaníček. Tři dvacetisekundové upoutávky režíroval Filip Racek. "Teasery mají spíš vzbudit otázky, než dát odpovědi, a diváky navnadit. Fanoušci hned poznají, o co se jedná, ostatní to zjistí až v seriálu," říká o nich.

Pro konečnou výrobu spotů musel štáb natočit čtyři hodiny hrubého materiálu, pro který použil například šváby a mnohonožky. Snímky z natáčení teesarů si můžete prohlédnout v následující galerii. (Fotky byli uloženy do blogové gallerie odkaz níče)Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Secred Talking

22. prosince 2013 v 23:33 | Dee |  Interviews
Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Secred Talking

Úžasný rozhovor s Ryanem Murphym, na konci rozhovoru se můžete dočíst s kým se počítá do čtvrté serie a taky spoustu jiných zajímavých věcí. Tento rozhovor mám opět z edna.cz


Kdy jste se rozhodl useknout hlavu Delphine LaLaurie? Bylo to rozhodnuté již od začátku?
RYAN MURPHY: Zajímavé na tom je, že trestem pro LaLaurie je, že nemůže zemřít, může žít věčně. Takže se dostane do fáze, kdy si říká: Seru na vás, dělejte si se mnou, co chcete. A tak Marie začne přemýšlet, co by LaLaurie mohla udělat, aby to bylo odporné? A co by mělo následovat, aby to bylo ještě odpornější? Takže jsme přišli s tím, že přijde Delphine o hlavu a pak jsme si řekli, že Gabourey Sidibe musí udělat ještě něco mnohem horšího. Nakonec jsme vymysleli epizodu s názvem: Head, kde budeme sledovat, co se bude dít nejen s hlavou Kathy Bates.


Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Dead

22. prosince 2013 v 23:33 | Dee |  Interviews
Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Dead

Rozhovor s Ryanem Murphym, tento rozhovor je opět z edna.cz.


Tahle epizoda byla mnohem víc rozjímavá a smutná než, jak jste říkal minulý týden.
RYAN MURPHY: Ano, řekl bych, že byla mnohem vážnější a také temnější, ale na druhou stranu jste mohli vidět Kathy Bates a Gabourey Sidibe ve fasfoodu.

Credits

22. prosince 2013 v 23:30 | Dee
AHS

Cast


Flag Counter