Duben 2014

Gabourey Sidibe | Proč si chce zahrát lesbu?

27. dubna 2014 v 11:43 | Dee |  Gabourey Sidibe - News
Gabourey Sidibe | Proč si chce zahrát lesbu?

Gabourey Sidibe si chce splnit svůj dlouholetý sen, chce být lesbou!

Třicetileté herečka z Brooklynu, který spoustu fanoušků očarovala svou rolí Queenie v seriálu Ameican Horror Story: Coven by ráda dostala možnost zahrát si homosexuální roli.
"Chtěla jsem si zahrát lesbičku, tuším, je to asi trochu hloupé," říká. "Moje nejlepší kamarádka na celém světě je lesbička a myslím si, že to bude legrace."

Gabourey tuto možnost dostala ve filmu Life Partners, kde si zahrála poboku Leighton Meester a Gillian Jacobs. Když se však dostavila naplac a hrála svou vysněnou lesbickou roli, zjistila, že se to nijak neliší od odstaních rolí.

"Vše je to o příběhu, a je to to samé. Je to stejné jako hrát normálního člověka" vysvětluje. "Opravu se mi to líbilo, protože tato postava je tak trochu pasák."

From you | 01

26. dubna 2014 v 16:54 | Dee |  FROM YOU
From you | 01

Byla jsme naprosto nadšená, kolik z Vás něco poslalo do rubriky From you, je Vás opravdu dost a proto doufám, že se nebudete zlobit, ale budu Vaše výtvory přidávat po jednom autorovi. :3 Začnu tedy první autorkou a to mému affiliates Mindy z blogu http://online-chloemoretz.blog.cz/.Kliknutím na obrázek zobrazíte v původní velikost.

Pro ty méně všímavé, je to grafika na které vidíme Tate a Violet. Tedy Evana Peterse a Taissu Farmiga v první serii American Horror Story s názvem Murder House.

Tímto bych chtěla Mindy moc poděkovat, je to opravdu krásné a moc povedené :)


A pro ostatní co mají něco zajímavého ohledně AHS s čím by se s námi chtěli podělit tak prosím TADY.

Koho si zahraje Denis O'Hare?

22. dubna 2014 v 20:29 | Dee |  News
Koho si zahraje Denis O'Hare?

Vypadá to tak, že Ryan Murphy bude opravdu muset někomu doslova přistřihnout jazyk, aby se napovrch nedostaly detaily o AHS: Freak Show. Zdá se že Denis O'Hare má mnoho společného se svou seriálovou postavou. Protože má také tak rychlé rty, které využije při vynýšení nových a nových spoilerů o nadcházející sérii.

Tento 52 letý herec otevřeně diskutoval v časopise Vulture a sdělil ,že opět se jeho postava střetne s postavou ztvárněnou Jessicou Lange. A mluví se o epickém zúčtování!

" Budu s ní spolupracovat na křížových momentech" řekl a naznačil skříženými prsty. "Budeme mít spolu spoustu scén, ale budeme soupeřit."

Soupeřit? Ano! Ale jakou postavu ztvární v této sérii? Sotva sme viděli Spaldinga během Coven série a teď se dušuje ,že jeho postava - "sběratele šílenců" vystóupí ve všech deseti dílech!

Když už mluvíme o sběratelích , Denis také ukázal ,že si domů přinesl jednu ze ctěných Spaldingových panenek jako upomínku na Coven. "Jednu jsem si nechal" řekl Denis. "Maličkou, ale nemůžu o tom mluvit, myslím že Ryan by mě nenechal."

HAPPY EASTER!

21. dubna 2014 v 9:39 | Dee |  About blog

Všem Vám přeji Veselé Velikonoce!

Show me your eggs!

20. dubna 2014 v 11:29 | Dee |  News
Show me your American Horror Story eggs!


Ryan Murphy, producent seriálu American Horror Story, dnes na svůj twitter přidal obrázek velikonočního vajíčka s motivem AHS. Napsal k němu: "Ukažte mi svá American Horror Story velikonoční vajíčka."

HAPPY BIRTHDAY JESSICA LANGE!

20. dubna 2014 v 11:19 | Dee |  News
HAPPY BIRTHDAY JESSICA LANGE!


Jedna z největších hvězd seriálu American Horror Story slaví dnes své 65.narozeniny, není to nikdo jiný než naše držitelka oscarů Jessica Lange! Za sebe ji přeji vše nejlepší. Samozřejmě hodně štěstí, zdraví, lásky mnoho dalších pokračování ahs a kariérních úspěchů. No a jako poslední ještě alespoň další dva oscary.. :3Konec AHS po čtvrté serii?

18. dubna 2014 v 16:19 | Dee |  News
Konec AHS po čtvrté serii?

Konec každé serie American Horror Story nás nutí netrpělivě čekat na další příběh, příprav čtvrté serie s názvem Freak Show jsou v plném proudu. Objevují se vša ktaké zvěsti, že čtvrtá serie je poslední, jsou tyto zvěsti pravdivé?
"Nemám ponětí, jak dlouho v tomto hodlá Ryan pokračovat, řekla Frances Conroy pro E! Online, " Četla jsem v jednom rozhovoru, že čtyři období jsou dost."

To co Frances řekla, se samozřejmě nikomu nelíbí. Naštěstí samotný Ryan Murphy rozptýlil tyto fámy a posléze řekl něco, co je pro nás velice povzbuzující.
"Ne, tohle jsem nikdy neřekl, " prozradil Murphy, " Chci aby American Horror Story trvalo alespoň ještě 10 let. A myslím si, že to tak půjde."

Po Murder House, Asylum a Covenu se můžeme těšit na úžasné příběhy, které je na nás Ryan ochoten chrlit. Jste rádi, že bude AHS pokračovat?

Alexandra Breckenridge | Životopis

17. dubna 2014 v 4:37 | Dee
Alexandra Breckenridge

Alexandra Hetherington "Alex" Breckenridge narozená 15. května 1982 je americká herečka, fotografka, daberka umělkyně. Známá díky své roli Will McPherson v televizním seriálu Dirt. A také díky manší roli v řadě The Ex List. Je také daberka různých postav v seriálu Family Guy. Její další rolí byla mladší Moira O´Hara v roce 2011 v seriálu stanice FX American Horror Story. V roce 2013 se v seriálu vrátila v roli Kaylee a to ve 3. serii s názvem Coven.

Alex se narodila v Bridgerportu v Connecticutu 15.května 1982. Do desíti let žila v Darien, pak se odstěhavala s matkou do Los Angeles. O rok později se přestěhovali do Mill Valley v Kalifornii. Ve věku 13 let se začala zajímat o herectví, fotografování a zpěv. Její strýc je herec Michael Weathrly, který je známý pro svou doli zvlášního agenta Anthonyho DiNozzy v seriálu NCIS.

V roce 2000 hostovala v seriálu Freak a Geeks ,jako postava jménem Shelly Weaver. Dále také hrála v seriálu Dowsonův svět, CSI, Buffy, přemožitelka upírů, Čarodějky, Jag, ...

Alex má na těle několik tetování.

Jamie Brewer | Životopis

17. dubna 2014 v 4:21 | Dee
Jamie Brewer

Jamie Brewer je americká herečka. Nejznámější je díky své roly v televizním seriálu stanice FX American Horror Story. V tom to seriálu se poprvé objevila v roce 2011 v první serii, ztvárnila zde roli Adelaide. Ve třetí serii s názvem Coven hraje Nan, čarodějnici s jasnovideckými schopnostmi.

Jamie miluje všechny formy umění, zejmena divadlo a filmy. Začaa v roce 1999 dělat divadelní kurzy. Jamie haje v dramatech, muzikálech i v komediích. V roce 2011 je její televizní debut v roli "Addie" Langdon v seriálu American Horror Story Murder house. Dále se objeví také v Southandu v epizodě s názvem Heat. V roce 2013 dostala další roli v seriálu American Horror Story: Coven kde si zahrála Nan, mladou čarodějnici.

Jamie Brewer je aktivní členkou komunity s Downovým syndromem. Je nejmladší osobou s tímto syndromem, který byla zvolena jako prezidentka ARC Fort Bend. V texasu zrušila slovo "retardovaný" čímž zlepšila a zvýšila uznání osob se zdravotním postižením v rámci státu. Termín "retardovaný" byl tímto nahrazen "duševním vývojovým postižením".
Brawer je také v několika dalších neziskových organizací, včetně DSALA, DSiAM, Narodní konger Downova syndromu, Americká asociace osob se zdravotním postižením ve spojených státek,...

Dylan McDermott | Životopis

17. dubna 2014 v 3:58 | Dee
Dylan McDermott

Dylan McDermott narozený Mark Anthony McDermott 26. října 1961 je americký herec. Nejvíce známý pro svou roli právníka za kterou získal Zlatý Globus a nominaci na cenu Emmy. Je také dobře známý díky své roli v prvních dvou sériích seriálu stanice FX American Horror Story: Murder house a Asylum.

Dále si zahrál poručíka Cartera Shawa v sérii Dark Blue a zvláštního agenta FBI v CBS dramatu The Grid. Dylan dále zahrál roli Davida Linda ve filmu Wonderland 2013.

Dylan se narodil ve Waterbury v Connecticutu. Má anglický, francouzký, irský a italský původ. Když se Dylan narodil jeho matce bylo pouhých 15 let a jeho otci 17. V roce 1967 se pár rozešel. A v tom samém roce byla Dylanova matka zastřelena.Otcova třetí manželka Eva Ensler McDermonta v jeho 12 letech oficiálně adoptovala. Navštěvoval hereckou školu. Ve svých 15 letech si vzal jméno Dylan.

Jeho první významněší rolí byla role Chrise ve filmu Twister z roku 1989. Další významnější rolí přinesl film Neon Empire, film o vzestupu a pádu jednoho muže v Las Vegas. Nicméně jeho první opravdu velký zlom v herecké kariéře byl v hitu In the Line of Fire.

V roce 2004 si zahrál po boku Julianna Murglies v čtyřdílné miniserii s názvem Grid, kde hraje zvláštního agenta. Po té se až do roku 2006 věnoval divadlu. V roce 2007 hrál Dylan v televizním seriálu Big Shots. Začátkem roku 2009 Dylan začal drama Dark blue, kde hraje policejního veterána. V roce 2011 si zahrál roli Bena Harmona v první serii Murder house seriálu American Horror Story. Vrátil se i do druhé serie tentokrát v roli Johnnyho Morgana. V roce 2012 se objevil ve filmech Kampaň, Olympus has fallen a The Perks of Being a Wallflower.


19.listopadu 1995 si vzal herečku Shiva Rose se kterou má dvě dcery Chlotte a Charlotte. 27. září 2007 časopis People potvrdil, že Dylan a Rose se rozešli. 16. května 2008 prohlásil Dylan, že žádá o rozvod, který byl dokončen dne 2. ledna 2009. McDermott je vyléčený alkoholik, který už více než 20 let nepije.
Flag Counter