Červenec 2014

Gallery update | 30.7.2014 | Comic con

30. července 2014 v 12:49 | Dee |  Gallery update
Gallery update | 30.7.2014 | Comic con

Comic-con se konal 26.7.2014 v San Diegu v Californii. Zastoupení seriálu American Horror Story se na této konferenci objevilo poprvé. Na fotkach z konference můžeme vidět Angelu Basset, Sarah Paulson, Kathy Bates, Evana Peterse, Emmu Roberts a Michaela Chiklise. Právě zde byli odhaleny jména postav, které můžete číst ZDE.Jako další z Comic Conu se objevili fotky, dalo by se říct, z afterparty. Na fotkách je vidět ,že Angela, Emma a Sarah si opravdu padli do noty.Naši oblíbencí se s námi podělili na sociální síti Twitter o své Selfí právě z Comic-Conu. Podle mě je to naprosto úžasná fotka.


OTHER PHOTO > Twitter (01)


Sarah Paulson se na Comic-Conu zúčastnila konference s nízvem Ženy které nakopaly zadek. Společně s ní v této konferenci zasedli herečky jako Tatiana Maslany (Orphan Black), Natalie Dormer (Tudorovci, GoT) a třeba Messie Williams (GoT).Emma Roberts byla na Comic Conu viděna převážně po boku Sarah Paulson, vypadá to, že se Sarah trávila více času než se svým snoubencem Evanem Petersem. Emma na sobě měla The Fifth halenku a sukni Bec and Bridge.

CAST > Emma Roberts > Events > 2014 > 26 July : Entertainment Weekly's Annual Comic-Con Celebration (51)


Jako další tu mám fotky Angely Bassett, která na sobě měla úžasné růžové šaty. Mezi AHS castem opravdu vynikla. :)

CAST > Angela Bassett > Events > 2014 > 26 July : Entertainment Weekly's Annual Comic-Con Celebration (10)


Fotka Angely Basset se objevila mezi portéry focenými na Comic Conu časopisem Entertaiment Weekly. Angela je tam psaná jako zástupce seriálu American Horror Story. Bohužel je také jediná, která se tam za cast AHS objevila.

CAST > Angela Bassett > Photoshoot > Comic-Con 2014 Star Portraits: Day 3 (01)


A jako poslední se na Comic Conu objevil Zachary Quinto. Tento herec si zahrál v prvních dvou sériích American Horror Story. Na Comic Conu ovšem nebyl s AHS castem a byl tam tudiš jiné dny. Není známé zda Zachary potkla s někým kdo zastupoval AHS.

CAST > Zachary Quinto > Events > 2014 > Jul 25 20th Century Fox Press Line - Comic-Con International 2014 (43)


A stejně jako Angela Bassett se objevil Zachary Quinto na portrétech EW. Ovšem jak už jsem psala tak né v souvislosti American Horror Story,.


CAST > Zachary Quinto > Photoshoot > Comic-Con 2014 Star Portraits: Day 2 (01)

American Horror Story: Freak Show| Charaktery a jména postav

29. července 2014 v 17:09 | Dee |  News
American Horror Story: Freak Show| Charaktery a jména postav

Kathy Bates si zaraje matku Evana Peterse, jejich postavy se budou jmenovat Ethel a Jimmy Darling. Angela Basset bude hrát Desiree Durpee, Michael Chiklis se představí jako Dell Toledo. Sarah Paulson si střihne dvojí roli siamských dvojčat Bette a Dot Tatteler. Emma Roberts by měla hrát postavu jménem Maggi, která je zatím bez příjmení. A konečně hvězda seriálu Jessica Lange bude hrát postavu Elsa Mars. Chiklis hraje manžela Bassett a ex-manžela Bates.

Nedávno na internet také unikl spis na kterém jsou vypsány herci a jejich postavy. Nabylo potvrzeno zda se jedná o podvrh nebo zda je spis pravdivý. Ale pokud vezmeme v potaz, že ano můžeme se těšit třeba na Naomi Grossman, kterou můžete znát z druhé série Asylum z role Pepper. Podle všeho herci z tohoto seznamu si zahraji: (pod obrázkem)John Carroll Lynch bude hrát Twisted klaun.
Ann McKenzie bude hrát Eudora Tattler, v tomto případě by se mělo jednat o příbuznou Bette a Dot (Sarah Paulson), s největší pravděpodobností o matku.
Grace Gummer - dcera Meryl Streepové, která byla hostující hvězdou v Covenu - bude hrát Penny Candy Striper.
Matt Fraser, britský hudebník a herec, jehož odlišnost je následek vrozenou vadou končetin, bude hrát Paul Illustrated Seal.
Rose Siggins, žena, jejíž nohy byly amputovány ve věku 2let, bude hrát beznohou Suzy.
Christopher Neiman (známá z Charmed, Ally McBeal) bude hrát Salty.
Ben Woolf - představitel Infantada v American Horror Story: Murder House - bude hrát Meep.
Ramona Tyler - hrající Guvernérovu ženu v 1833 příběhu American Horror Story: coven - bude hrát Mildred Bachman.
A Naomi Grossman - která hrála Pepper v American Horror Story: Asylum - bude hrát opět postavu Pepper!

Bett & Dot - first day | Ryan Murphy Tweet

20. července 2014 v 16:39 | Dee |  News
Bett & Dot first day | Ryan Murphy Tweet

Producent seríálu American Horror Story, Ryan Murphy 17.7. zveřejnil první fotku z natáčení Freak Show. Na fotce vidíme postavy jménem Bett a Dot, tyto "dvě" postavy si zahraje Sarah Paulson.


Myslím, že překlad není třeba, ale přece jen : "Dot a Bett první den."
(Fotka pod perexem)

Layout #10

19. července 2014 v 22:59 | Dee |  Past Layouts
Pro začátek bych se chtěla všem moc omluvit, že jsem tu nějakou dobu nebyla, neobíhala affiliates a prostě jsme na to srala. Mám brigádu a dojíždím tam na kole. Takže ráno valím tam, přes obědy makám a večer valím zase domů. A doma samozřejmě lehnu a jsem mrtvá.. Tento týden to asi ještě bude takové o ničem, ale od 28.7. bych se měla naplno vrátit. :)
Proto bych byla ráda, aby jste brali na vědomí, že v tuto dobu bude na blogu snížená aktivita.


A asi před 2 týdnama jsem udělala nový layout. Doufám, že se líbí. Nemá tak výrazné barvy jako předchozí layout, ale jsem spokojená. Je další z těch jednodužších, ale jak už jsme řekla líbí se mi. Snad se líbí i vám.. :)

PŘEDCHOZÍ LAYOUT


SOUČASNÝ/NOVÝ LAYOUTNominace na cenu Emmy 2014

19. července 2014 v 21:21 | Dee |  News
Nominace na cenu Emmy 2014

Ceny Emmy se blíží a American Horror Story obdrželo letos rekordní počet nominací. Celkem 17 nominací. Tady jsou některé z nich :)

BEST TV MINI-SERIES
American Horror Story: Coven (FX)
Bonnie and Clyde (History/Lifetime)
Fargo (FX)
Luther (BBC America)
Treme (HBO)
The White Queen (Starz)

BEST ACTRESS (TV MOVIE OR MINI-SERIES)
Helena Bonham Carter (Burton and Taylor)
Minnie Driver (Return to Zero)
Jessica Lange (American Horror Story: Coven)
Sarah Paulson (American Horror Story: Coven)
Cicely Tyson (The Trip to Bountiful)
Kristen Wiig (Spoils of Babylon)

BEST SUPPORTING ACTRESS (TV MOVIE OR MINI-SERIES)
Kathy Bates (American Horror Story: Coven)
Angela Bassett (American Horror Story: Coven)
Ellen Burstyn (Flowers in the Attic)
Frances Conroy (American Horror Story: Coven)
Julia Roberts (The Normal Heart)
Allison Tolman (Fargo)

Fan art | Murder house | 04

18. července 2014 v 23:21 | Dee |  Fan art 1 serie
Tři fan arty Tate. Obrázly jsou z části kdy vypráví Benovi o jeho snu, že vejde do školy a střílí!

image host image host
image host

American Horror Story Season 4 - First Teaser - Fallen Angel

13. července 2014 v 23:22 | Dee
American Horror Story Season 4 - First Teaser - Fallen Angel
Objevil se první officiální teaser ke čtvrté sérii American Horror Story! :3 Na teaseru můžete videt ženu s křídly anděla. Ovšem při pohledu ze zadu vidíte, že křídla jsou pouze umělá a manipuluje s nimi muž s namalovaným obličejem.


Wes Bentley další nováček ve Freak Show!

9. července 2014 v 10:59 | Dee |  News
Wes Bentley další nováček ve Freak Show!
Jako další potvrzený nováček se mezi cast American Horror Story: Freak Show přidává 35-letý herec Wes Bentley. Wese můžete znát z Hunger Games, kde si zahrál vrchního tvůrce her Seneca Crane. A nebo z jeho doposud nejznámnější role v tragikomedii Americaká Krása, kde hrál podivína Rickyho Fittsa. Podle TVLine bude Wes hostem v dvoudílné halloweenské epizodě, kde si zahraje postavu, která sužuje až mučí postavu Kathy Bates. Jeho postava se bude jmenovat Eddie.

Pro čtvrtou sérii American Horror Story byli potvrzené zatím pouze dvě nové tváře a to právě Wes Bentley a také Michael Chiklis. Zda budou mít tito nováčci i společné scény je zatím ve hvězdách..

American Horror Story Freak Show | Datum

6. července 2014 v 9:39 | Dee |  News
American Horror Story Freak Show | Datum

Skvělá zpráva pro všechny fanoušky American Horror Story, kteří netrpělivě čekají na čtvrtou sérii s názvem Freak Show. Objevila se informace, že premiérové datum právě Freak Show bude 15.Října 2014. Čtvrtou sérii bude vysílat, tak jako všechny předchozí série, stanice FX. U nás bude ke shlédnutí a stažení následující den. Prima Cool se zatím nevyjádřila zda bude vysílat i čtvrtou sérii.

Milostný trojúhelník ve Freak Show?

4. července 2014 v 21:09 | Dee |  News
Milostný trojúhelník ve Freak Show?
Ještě si počkámě několik měsíců na čtvrtou sérii antologie stanice FX American Horror Story: Freak Show, ale už se nám dostávají informace na povrch. Jako poslední informace, která se o Freak Show ví je další milostný trojúhelník.
19.června 2014 se konalo předávání cen Critics Choice Awards, producent Ryan Murphy zde odhalil další informace o roli nováčka Michaela Chiklise.
Co už se vědělo je to, že 50-letý Michael ,známý převážně pro svou roli kameného muže ve filmu Fantastická čtyřka, si zahraje otce Evana Peterse a ex-manžela Kathy Bates, ale teď víme další fakt, a to fakt, že bude v milostném trojúhelníku s Angelou Bassett, se kterou bude i vdaný!
"Bude mít scény s Angelou, Jessicou Lange a i s Kathy Bates," prozradil Murphy. "Miluju tu část, protože je to opravdu napsáno poměrně zranitelně, což je to co Michael zvládne opravdu dobře. Silného muže, který je zárověň zranitelný. Je opravdu nadšený."
Flag Counter