Interviews

Rozhovor | American Horror Story Screening

29. června 2014 v 8:19 | Dee
Rozhovor | American Horror Story Screening
Vzhledem k tomu, že teď mám brigádu a nestíhám přidávám překlad rozhovoru z 6.června 2014, kdy se konal American Horror Story: Coven Screening. V rozhovoru se dozvíte i nové informace o čtvrté sérii Freak Show, která by se měla na obrazovkách objevit někdy v říjnu. Překlad článku dělala moje kámojda Adél Machačková, které za to moc děkuju. :3


Většina obsazených herců jsou už ostřílení "veteráni" z předchozích sérií, ale Sibide a Bassette jsou nováčci. Gabourey Sibide je opravdu nadšená ze své role - dalo by se mluvit i o dvojnásobné radosti. " Pokud jde o mě, tak já jsem byla opravdu velkým fanouškem prvních 2 sérií, a nejradši jsem měla Sarah Paulson" řekla a ukázala lásku k Paulson. " Jak jsem se dostala do seriálu, ani sama nevím. Víte obětovala jsem své vlastní pannenství. Ne to bylo opravdu dávno - jen si dělám srandu! ".

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Secred Talking

22. prosince 2013 v 23:33 | Dee
Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Secred Talking

Úžasný rozhovor s Ryanem Murphym, na konci rozhovoru se můžete dočíst s kým se počítá do čtvrté serie a taky spoustu jiných zajímavých věcí. Tento rozhovor mám opět z edna.cz


Kdy jste se rozhodl useknout hlavu Delphine LaLaurie? Bylo to rozhodnuté již od začátku?
RYAN MURPHY: Zajímavé na tom je, že trestem pro LaLaurie je, že nemůže zemřít, může žít věčně. Takže se dostane do fáze, kdy si říká: Seru na vás, dělejte si se mnou, co chcete. A tak Marie začne přemýšlet, co by LaLaurie mohla udělat, aby to bylo odporné? A co by mělo následovat, aby to bylo ještě odpornější? Takže jsme přišli s tím, že přijde Delphine o hlavu a pak jsme si řekli, že Gabourey Sidibe musí udělat ještě něco mnohem horšího. Nakonec jsme vymysleli epizodu s názvem: Head, kde budeme sledovat, co se bude dít nejen s hlavou Kathy Bates.

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Dead

22. prosince 2013 v 23:33 | Dee
Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Dead

Rozhovor s Ryanem Murphym, tento rozhovor je opět z edna.cz.


Tahle epizoda byla mnohem víc rozjímavá a smutná než, jak jste říkal minulý týden.
RYAN MURPHY: Ano, řekl bych, že byla mnohem vážnější a také temnější, ale na druhou stranu jste mohli vidět Kathy Bates a Gabourey Sidibe ve fasfoodu.

Jessica Lange proč je 4 serie její poslední?

22. listopadu 2013 v 21:59 | Dee
Jessica Lange proč je 4 serie její poslední?

Jessica Lange potvrdila, že čtvrtá serie plánovaná na další rok, bude její poslední. "Skončí to, často během roku se k tomu odhodlávám.", přiznává Jessica Lange, "Je to jako hrát v divadle a utíkat mezi zkouškami. Jedná se o šesti měsíční závazek na každý rok. Budou to už čtyři roky po sobě. Myslím,že chci mít více času pro sebe. Jakmile bude po všem a já budu mít celý rok nic nedělání před sebou,kdo ví? Nemusí to být nejlepší rozhodnutí, ale myslím, že čtyři roky byly dostatečné množství času."

Tohle prozradila Jessica v rozhovoru pro EW.

Docela mě děsí představa, že by Jess měla končit. Snad si to ještě rozmyslí. :)

V zákulísí American Horror Story - Jako mávnutím proutku!

22. listopadu 2013 v 20:40 | Dee
V zákulísí American Horror Story - Jako mávnutím proutku!

Podívejte se na fotku a řekněte, jaký další důkaz potřebujete, aby jste potvrdili, že přední dámy ze seriálu American Horror Story: Coven - Jessica Lange, Kathy Bates a Angela Bassett mají zpropadený smysl pro humor?

Vezměme třeba Bassett, je voodoo královna Marie Laveau: Pokud nemá sex s Minotaurem, Laveau se valí na trůnu z kostí v zadní místnosti svého kadeřnictví a hlásá věci jako "Zapletla se se špatnou čarodějkou."
Místo toho Bates jako madam LaLaurie je zákeřná jako dravec. "Miluju, chození do práce," přiznává. " Každá scéna je pro mě něčím vzrušujícím, je to součást zábavy, čtu každý nový scénáč .. Nikdy nevím co příjde" Jessica Lange dodává, " Bylo by skvělé mít možnost hrát něco více humorného - někoho tak duchaplného jako je Fiona. "
Tento týden Entertainment Weekly nás zevede do zákulisí největšího hitu sezony American Horror Story ,kde uvidíme některé docela pohádkové až podivné scény.

Ať už sledujete AHS od začátku nebo teprve začínáte určitě hypnotizujete hodinky, když má příjít na FX něco tak velkého jako je show AHS. Velkou část tohoto zlákání zavinil Ryan Murphy. Jak se mu ocitli lidé jako Jessica Lange, Angela Bassett a Kathy Bates na palubě? "Řekl jsme jen: Miluju tě a chci napsan něco co bude jednou z nejzábavnější věcí vaší kariery a budete milovat to co děláte. Prosím vás, můžete se jen podepsat na tečkovanou čáru?" Říká Murphy.

V EW už máme exkluzivní rozhovor s letošní All-Star trio Lange, Bates a Bassett také s dalšími herci AHS Sarah Paulson, Frances Conroy, Denis O´Hare a o dalších hercích, kteří byli touto děsivou serii sveděni dohromady. Murphy odhalí jeho vysněný seznam herců do čtvrté serie AHS, dá nám pár informací pro 4. serii a provede nás hlubokým ponorem do zbytku letošní sezony Coven.

Vzhledem k tomu, že jsme nemocná a je týdení pauza tak jsme si našla čas na nějaké překlady. Myslím,že je škoda, že EW nevychází i v Česku. AHS se tam objevuje docela často. Pokusím se někde najít scany. :)

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Axeman Cometh

21. listopadu 2013 v 8:50 | Dee
Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Axeman Cometh
V tomto rozhovoru se dozvíme spoustu o Stevie Nicks, která by se měla objevit v 10 epizodě. Taky se dozvídáme, že Kyle bude mluvit! Myslím, že by bylo super, kdyby byl alespoň částečně normální. Tento rozhovor je z Edna.cz.
Nejprve mi řekněte, jak se to seběhlo se Stevie Nicks. Opravdu se objeví ve třetí řadě?
RYAN MURPHY: Ano, Stevie Nicks bude hrát samu sebe a bude součástí Fioniny lsti, když se bude snažit odhalit, kdo je další Nejvyšší, aby zůstala naživu. Fiona řekne Misty Day, že Nejvyšší dostane v životě vše, co chce a tak přivede Stevie Nicks, aby zjistila, jestli Misty Day získá další schopnost při setkání s ní. Ostatní dívky přijdou domů a uvidí, jak Misty a Stevie společně zpívají, což bude působit jako spouštěč a věc ohledně Nejvyšší nabere rychlejší spád.

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Burn, Witch, Burn!

21. listopadu 2013 v 8:44 | Dee
Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Burn, Witch, Burn!

Tento rozhovor je zase pouze s Ryanem Murphym. Je z Edna.cz a zase je plný zajímavých informací.


Vypadá to, že chcete, aby ty dvě děsné matky zpytovali svědomí. Myslím tím Madame LaLaurine a Fionu. Bylo zajímavé pozorovat, jak se ke svým dcerám chovala stejně jako k otrokům.
RYAN MURPHY: No, myslím, že postava LaLaurine se pořád bude držet svého - Jsem ženou své doby. Což je historicky přesné. LaLaurine se ve své době snažila provdat dcery za bohaté mládence, aby získala ještě větší bohatství. Podívejte, ona je psychopat, který zaslechl zradu. Líbí se mi ta scéna, jak své dcery zavírá na rok do klecí.

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Fearful pranks ensue

21. listopadu 2013 v 8:39 | Dee
Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Fearful pranks ensue

Překlad je znovu z Edna.cz . V rozhovoru se dozvídáme spoustu zajímavostí i pár,které jsme zatím neviděli v následujících epizodách. Rozhovor je zase pouze s Ryanem Murphym.Tahle epizoda velmi polidštila Marii Laveau. Bylo důležité kvůli jejímu vzteku ohlédnout se do minulosti?
RYAN MURPHY: Jo, chtěli jsme to udělat. V této epizodě bylo hodně příběhů z minulosti, které byly navrženy tak, aby nám ukázaly ambice jednotlivých postav.

Musím uznat, že Angela se opravdu hadů nebojí.
RYAN MUPRHY: To je pravda. Dokonce ani Sarah se jich nebojí, i když je moc nemusí. Každý do toho šel s opravdu velkým nasazením a Bůh ví, že já bych to nedělal.

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Replacements

21. listopadu 2013 v 8:32 | Dee
Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě The Replacements

Tento rozhovor je od Edna.cz, myslím,že je suer, že celý rozhovor překládají. Já bych na to asi neměla nervy. Takže ten to rozhovor je zase pouze s Ryanem Murphym.


Líbil se mi ten flashbeck s Christine Ebersole (Anna), která byla Nejvyšší před Fionou. Uvidíme ji ještě?
RYAN MURPHY: Určitě ji ještě uvidíte. Je tu jeden výborný flashback z roku 1970 s ní a Angelou Bassett.

Viděli jsme mladou Fionu a tak mě zajímá, uvidíme Cordeliina otce?
RYAN MURPHY: O tom jsme hodně mluvili a pořád si nejsme jistí. Mě by to zajímalo, ale nevím, jestli o tom je ten příběh. Takže možná ano a možná ne.

Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Boy Parts

21. listopadu 2013 v 8:25 | Dee
Rozhovor s Ryanem Murphym po epizodě Boy Parts

Tento rozhovor je opět z Edna.cz . Myslím, že je to velice zajímvý rozhovor a dozvídáme se v něm spoustu zajímavých informací. Tento rozhovor je pouze s Ryanem Murphym.


Líbí se mi, že Místy Day je velkým fandou Stevie Nicks.
RYAN MURPHY: Je jí posedlá, protože já jsem posedlý Stevie Nicks.

Líbí se mi také to, že v Asylum Mary Eunice byla zpopelněna a v Coven Místy Day začíná tak, že je oživená, poté co byla upálena na hranici.
RYAN MURPHY: Přemýšleli jsme o tom. Minulý rok jsme chtěli, aby postava Lily Rabe skončila v plamenech a letos jsme chtěli, aby Lily Rabe povstala z plamenů a samozřejmě jsem chtěl, aby si Lily ve třetí řadě zahrála opačný charakter.

 
 

Reklama

Flag Counter